Dietetyk

SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie sp. j. Kusy i Wspólnicy

Znajdujesz się w dziale: Dietetyka

Grzegorz Kowaluk

Zdjęcie lekarza:
Specjalizacja: Dietetyk
Opis profilu lekarza:

Grzegorz Kowaluk dietetyk Łęczna

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania. Kilkanaście lat zajmuję się problematyką żywienia oraz treningu indywidualnego. Specjalizuję się w odchudzaniu. Jako dietetyk i trener stałem się znany dzięki mojemu dużemu wkładowi w promowanie zdrowego stylu życia w Polsce. Od lat prowadzę szkolenia, audycje radiowe, udzielam wywiadów i konsultuję pacjentów z Polski i zagranicy. W tym czasie moi pacjenci zrzucili kilka ton tkanki tłuszczowej! Rekordziści ponad 50 kg!

Swoją pracą jak i życiem chcę pokazać jak można żyć zdrowo i zachować szczupłą sylwetkę. Poza obowiązkami firmowymi cieszę się życiem i rodziną. Moją zasadą jest dieta w rozumieniu stylu życia a nie jednorazowej przygody. 

Przychodząc do mnie pacjent uczy się jak prawidłowo się żywić, żeby być zdrowym i zachować odpowiednią sprawność. Wyznaję zasadę, że nie ma ludzi, którzy nie mogą czegoś osiągnąć, są tylko tacy, którzy nie chcą. Opieram się na holistycznym podejściu do człowieka, zdrowia i piękna oraz promowaniu zdroworozsądkowego podejścia do żywienia. Mój autorski program opiera się na indywidualnym prowadzeniu pacjenta od pierwszej wizyty aż po wyjście z diety.

Każdemu pacjentowi udostępniam kontakt ze mną między konsultacjami oraz po zakończeniu odchudzania.

Zapraszam do SGL w Łęcznej gdzie regularnie prowadzę konsultacje. Pomogę Ci poprawić formę i stan zdrowia, nauczę jak sobie radzić z podjadaniem i motywować się do działania.

Serdecznie zapraszam!

Grzegorz Kowaluk

 

Telefon:
  • SGL Łęczna: (81) 752 07 41
Przyjmuje w przychodni:
  • SGL Łęczna ul. Górnicza 3

Jak do nas trafić ?

tag blueSGL” Łęczna, ul. Górnicza 3, 21-010 Łęczna
flag blueZobacz mapę

tag blueSGL” Lublin ul. Kolorowa 24/45 20-802 Lublin
flag blueZobacz mapę

tag blueSGL” Zamość ul. Kilińskiego 4 22-400 Zamość
flag blueZobacz mapę

 

REJESTRACJA MEDYCZNA online

S5 Box