Masaże Łęczna

SGL Łęczna
ul. Górnicza 3, 21-010 Łęczna
Specjaliści

Mgr Monika Skoniecka - fizjoterapeuta

Mgr Daniel Szelepusta - fizjoterapeuta

Magdalena Błądek - technik masażu

Mgr Tomasz Filipczuk - fizjoterapeuta

Mgr Aleksandra Josicz - fizjoterapeuta

Mgr Paulina Muskała - fizjoterapeuta

Masaże

Rehabilitacja jest ważnym elementem leczenia i przywracania sprawności osobom po urazach, wypadkach, chorobach, zabiegach chirurgicznych. Przebieg leczenia rehabilitacyjnego nierzadko obejmuje także masaże.

Masaż jest metodą terapeutyczną. Odpowiedni dotyk i uciskanie mięśni ma dobry wpływ na samopoczucie fizyczne i psychiczne pacjentów. Przynosi ulgę przy dolegliwościach bólowych i wspomaga pacjentów z ograniczoną ruchomością. Umów się na wizytę w SGL, przychodni rehabilitacyjnej na sesję masażu.

Skutki masażu rehabilitacyjnego

Masaż wykorzystuje bardzo różne techniki zwanymi manipulacyjnymi do tego, by poprawić zdrowie fizyczne i psychiczne pacjenta. Jest źródłem relaksu, ale przede wszystkim leczy, zapobiega urazom i różnym schorzeniom, eliminując napięcia mięśniowe, przyspieszając krążenie krwi i zwiększając elastyczność tkanek.

Warto zdawać sobie sprawę, że napięte mięśnie mogą odpowiadać za bardzo różne dolegliwości pacjentów w różnym wieku. Mogą skarżyć się oni na bóle głowy, pleców, stóp, stawów biodrowych, a także na zgrzytanie zębami.

Rodzaje masaży

Masaż relaksacyjny przede wszystkim ma odprężać, łagodzić codzienne napięcia i poprawiać samopoczucie. Z kolei masaż terapeutyczny redukuje ból, poprawia funkcjonowanie mięśni i stawów, przyspiesza rekonwalescencję po kontuzjach i operacjach.

W ramach rehabilitacji terapeuci wykorzystują różnorodne techniki masażu, np. głębokie uciskanie, rozciąganie mięśni, masowanie punktów spustowych, masaż limfatyczny.

Zabieg może obejmować całe ciało albo wyłącznie wymagające szczególnej części ciała, np. kończyny dolne, górne, plecy.

Masaż w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich

Potrzebujesz fachowej pomocy w łagodzeniu bólu mięśni i stawów, chcesz rozluźnić napięte mięśnie, przywrócić ich sprawność i lepiej się poczuć. W SGL, przychodni lekarskiej z poradnią rehabilitacyjną możesz zapisać się na rehabilitację uwzględniającą masaż wykonany przez doświadczonego terapeutę.

Zapewniamy krótkie oczekiwanie na wizytę oraz terapię dostosowane do potrzeb każdego pacjenta. Usługa masażu jest dostępna w Łęcznej ul. Górnicza 3. Masaż może być zrealizowany bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ, komercyjnie – odpłatnie lub w oparciu o posiadany przez pacjenta abonament medyczny.

Czym się wyróżniamy?
Nowoczesny sprzęt
do diagnostyki
Ponad 25 letnie
doświadczenie na rynku
Wykwalifikowany
personel