Medycyna rodzinna Łęczna

Lek. Natalia Pietrzyk
Lekarz w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej
SGL Łęczna ul. Górnicza 3
Telefon SGL Łęczna: (81) 752 07 41
Lek. Anna Warenik-Krasowska
Specjalista medycyny rodzinnej
SGL Łęczna ul. Górnicza 3
Telefon SGL Łęczna: (81) 752 07 41
Lek. Stanisław Kiebała
Specjalista medycyny rodzinnej, specjalista pediatrii
SGL Łęczna ul. Górnicza 3
Telefon SGL Łęczna: (81) 752 07 41
Lek. Marek Kusy
Specjalista chorób zakaźnych, specjalista chorób wewnętrznych
SGL Łęczna ul. Górnicza 3 SGL Lublin ul. Kolorowa 24/45
Telefon SGL Łęczna: (81) 752 07 41
Telefon SGL Lublin: (81) 740 18 58
Lek. Halina Resztak
Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista medycyny pracy
SGL Łęczna ul. Górnicza 3
Telefon SGL Łęczna: (81) 752 07 41

Lekarz rodzinny w Łęcznej i Lublinie

Masz ubezpieczenie i chcesz korzystać z wizyt lekarza rodzinnego w Łęcznej i Lublinie? Lekarz POZ (podstawowa opieka lekarska) to zaufany specjalista, który stale czuwa nad zdrowiem swoich pacjentów. Lekarze rodzinni mają holistyczne podejście. Zajmują się konkretnymi schorzeniami, ale także biorą pod uwagę kontekst życiowy pacjenta, jego styl życia i jego indywidualne potrzeby. Świadczą spersonalizowaną i kompleksową opiekę zdrowotną.

Czym zajmuje się medycyna rodzinna?

Celem przychodni medycyny rodzinnej jest świadczenie kompleksowej opieki zdrowotnej. Lekarze specjaliści medycyny rodzinnej są lekarzami pierwszego kontaktu i lekarzami rodzinno-środowiskowymi. Ich praca polega między innymi na diagnozowaniu i leczeniu powszechnych dolegliwości, prowadzeniu badań profilaktycznych, a także udzielaniu porad zdrowotnych.

Medycyna rodzinna obejmuje długoterminową opiekę zdrowotną dzieci, dorosłych i osób starszych. Lekarze rodzinni śledzą historię chorób pacjenta, wspierają w utrzymaniu zdrowego trybu życia i kierują do kolejnych specjalistów w przypadku negatywnych wyników badań, chorób przewlekłych i nagłych przypadków.

Medycyna rodzinna obejmuje także opiekę zdrowotną nad dziećmi, w tym badania okresowe, szczepienia, diagnostykę i leczenie chorób dziecięcych.

Lekarz rodzinny NFZ - złóż deklarację i korzystaj z wizyt w ramach ubezpieczenia

Zapisanie się do lekarza rodzinnego, który pracuje w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), zajmuje tylko kilka minut. Po złożeniu deklaracji pacjent ma jednego głównego lekarza, który śledzi jego historię zdrowotną, monitoruje postępy leczenia i kieruje na specjalistyczne konsultacje. Lekarz rodzinny jest w takim przypadku także odpowiedzialny za świadczenia profilaktyczne, takie jak szczepienia, badania przesiewowe, edukację zdrowotną. Pacjenci mogą w ramach ubezpieczenia korzystać z badań, które pomagają w wykrywaniu chorób na wczesnym etapie, mogą leczyć choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca, nadciśnienie czy choroby serca.

Usługi lekarza rodzinnego na NFZ są dostępne bez dodatkowych kosztów po stronie pacjenta.

Lekarz rodzinny w Lublinie

Szukasz lekarza rodzinnego w Lublinie? W Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich SGL zapewniamy podstawową opiekę zdrowotną pacjentom w różnym wieku. Wybór lekarza rodzinnego w lubelskim oddziale SGL możliwy jest w przypadku wszystkich członków rodziny, dlatego masz pewność, że Ty i Twoi bliscy otrzymacie najwyższej jakości opiekę. Cenimy Twój czas, dlatego proponujemy elastyczne terminy wizyt u lekarza rodzinnego na NFZ i tym samym umożliwiamy szybki dostęp do opieki zdrowotnej.

W przychodni medycyny rodzinnej w Lublinie pracuje sprawdzony zespół lekarzy rodzinnych i specjalistów troszczący się o zdrowie pacjentów i gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz udzielić fachowych porad.

Lekarz rodzinny w Łęcznej

Potrzebujesz lekarza rodzinnego w Łęcznej? Tutaj również zapraszamy do skorzystania z usług lekarza POZ. Zapisanie się do lekarza POZ w Łęcznej to pewność, że o zdrowie Twoje i Twojej rodziny zadba empatyczny specjalista, który będzie dostępny codziennie, w różnych porach.

Lekarz rodziny w Łęcznej sprawuje kompleksową opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb swoich pacjentów. Zapewnia też szybki dostęp do profilaktycznych badań, leczenia chorób nagłych i przewlekłych. Lekarz POZ w Łęcznej zajmuje się także profilaktyką zdrowotną, bilansem zdrowia dzieci i młodzieży, kalendarzem szczepień. Placówka SGL w Łęcznej oferuje wizyty u lekarza rodzinnego w ramach NFZ, co oznacza, że korzystanie z wizyt nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Medycyna rodzinna - SGL Lublin i Łęczna

Zachęcamy do korzystania z wizyt u lekarzy rodzinnych w Łęcznej i Lublinie. Złożenie deklaracji wyboru lekarza POZ zajmuje tylko chwilę, a otwiera drzwi do gabinetów specjalistów medycyny rodzinnej, specjalistów pediatrii, specjalistów chorób zakaźnych, specjalistów chorób wewnętrznych oraz lekarzy w trakcje specjalizacji bez dodatkowych opłat.

Czym się wyróżniamy?
Nowoczesny sprzęt
do diagnostyki
Ponad 25 letnie
doświadczenie na rynku
Wykwalifikowany
personel