Neurolog

Lek. Kniaź-Bar Marta
Specjalista neurologii
SGL Łęczna ul. Górnicza 3
Telefon SGL Łęczna: (81) 752 07 41
Dr n. med. Magdalena Kalinowska-Krasnowska
Specjalista neurologii
SGL Łęczna ul. Górnicza 3
Telefon SGL Łęczna: (81) 752 07 41

Neurolog w Łęcznej

Zaburzenia neurologiczne mogą mieć poważny wpływ na codzienne funkcjonowanie pacjentów oraz ich jakość życia. W Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Kusy i Wspólnicy w Łęcznej skupiamy się na zapewnieniu kompleksowej opieki neurologicznej, aby wesprzeć Cię w utrzymaniu zdrowia oraz komfortu psychicznego i fizycznego. Dzięki naszemu zespołowi doświadczonych neurologów masz pewność, że Twoje zdrowie znajduje się w dobrych rękach.

Czym zajmuje się lekarz neurolog?

Neurolog to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu, leczeniu i prewencji chorób i zaburzeń układu nerwowego. Układ nerwowy obejmuje mózg, rdzeń kręgowy, nerwy obwodowe i inne struktury, które kontrolują funkcje ciała oraz przekazywanie sygnałów między mózgiem a resztą organizmu. Neurolodzy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy zajmują się różnymi aspektami zdrowia neurologicznego.

Kiedy zgłosić się do neurologa?

Wizyta u neurologa może być konieczna w różnych sytuacjach, szczególnie jeśli odczuwasz pewne objawy lub masz obawy dotyczące zdrowia układu nerwowego. Oto kilka sygnałów, na które warto zwrócić uwagę:

  • Jeśli cierpisz na intensywne bóle głowy, migreny, bóle nóg lub inne bóle ciała, które mogą mieć podłoże neurologiczne.
  • Masz problemy z równowagą, drżenia, trudności w chodzeniu lub innych zaburzeniach ruchu. To również dotyczy osób z chorobami Parkinsona, stwardnieniem rozsianym czy innymi schorzeniami neurologicznymi.
  • Towarzyszą Ci objawy takie jak utrata czucia, mrowienie, paraliż twarzy, zaburzenia mowy czy inne zmiany w funkcjonowaniu nerwów.
  • Jeśli masz ataki padaczki lub masz podejrzenia, że możesz cierpieć na padaczkę.
  • Nie słyszysz dobrze, masz problem z widzeniem lub innymi zmysłami.
  • Odczuwasz trudności ze snem, cierpisz na bezsenność lub inne zaburzenia snu.

Jeśli doświadczasz któregokolwiek z tych objawów lub masz inne powody do obaw dotyczących zdrowia układu nerwowego, skonsultuj się z neurologiem w Łęcznej. Wizyta u specjalisty pozwoli na dokładną diagnozę, wykluczenie ewentualnych poważnych schorzeń oraz opracowanie odpowiedniego planu leczenia i opieki.

Usługi neurologiczne w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich

W Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Kusy i Wspólnicy w Łęcznej zespół doświadczonych neurologów zapewnia wszechstronną i specjalistyczną opiekę w zakresie neurologii, obejmującą różnorodne dziedziny tego obszaru medycyny, od diagnozowania do leczenia i prewencji. Ich troska może obejmować zaburzenia ruchu, epilepsję, neuropatie, choroby zwyrodnieniowe, stany zapalne, a także inne problemy neurologiczne.

Jeśli cierpisz na migreny, chroniczne bóle głowy lub inne zaburzenia bólowe związane z układem nerwowym, neurolog z Łęcznej może pomóc w diagnozie, leczeniu oraz opracowaniu strategii zarządzania bólem.

Każdy neurolog w Łęcznej ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Niezależnie od natury Twojego problemu stawia na dokładne diagnozowanie i spersonalizowaną opiekę, aby pomóc Ci w radzeniu sobie z problemami zdrowotnymi, dlatego zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszych neurologów w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Kusy i Wspólnicy w Łęcznej.

Dostępność usług NFZ

Zależy nam na zapewnieniu dostępu do specjalistycznej opieki neurologicznej jak największej liczbie pacjentów. Dlatego też nasi specjaliści neurologii przyjmują pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ). Dzięki temu pacjenci mogą skorzystać z wizyty u neurologa bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Możesz umówić się na wizytę u neurologa na NFZ telefonicznie lub przez rejestrację osobistą. Jeśli planujesz wizytę w poradni neurologicznej objętej ubezpieczeniem NFZ, konieczne będzie przedstawienie skierowania od lekarza rodzinnego.

Prywatne konsultacje z neurologiem

Oprócz usług świadczonych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oferujemy także opcję prywatnych konsultacji u neurologa. Ta opcja umożliwia szybszy dostęp do specjalisty, bez konieczności czekania w kolejkach. Neurolog przyjmujący na prywatne konsultacje oferuje kompleksową diagnostykę, leczenie i wsparcie dostosowane do indywidualnych wymagań pacjentów. Możesz umówić się na wizytę telefonicznie lub przez rejestrację w ramach opieki abonamentowej. Jeśli chcesz umówić się do neurologa prywatnie, nie musisz mieć skierowania od lekarza pierwszego kontaktu.

Czym się wyróżniamy?
Nowoczesny sprzęt
do diagnostyki
Ponad 25 letnie
doświadczenie na rynku
Wykwalifikowany
personel