Ortopeda

Dr n. med. Maciej Grabowski
Specjalista ortopedii
SGL Łęczna ul. Górnicza 3
Telefon SGL Łęczna: (81) 752 07 41
Dr n. med. Artur Dziedzic
Specjalista ortopedii
SGL Łęczna ul. Górnicza 3
Telefon SGL Łęczna: (81) 752 07 41
Lek. Mohamed Salem-Al.-Salimy
Specjalista ortopedii dziecięcej
SGL Łęczna ul. Górnicza 3
Telefon SGL Łęczna: (81) 752 07 41

Ortopeda w Łęcznej

Dziedzina ortopedii stanowi istotny filar opieki zdrowotnej, koncentrując się na zdrowiu i sprawności układu kostno-stawowego. Ortopedia to nauka o kościach i stawach, a także obszar medycyny, który ma ogromne znaczenie dla jakości życia pacjentów. W ramach Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich w Łęcznej doświadczeni ortopedzi dbają o zdrowie ruchowe i komfort życia pacjentów.

Usługi ortopedyczne w Łęcznej

Usługi ortopedyczne dostępne w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich w Łęcznej stanowią kompleksowe wsparcie dla Twojego układu kostno-stawowego.

  • Nasi doświadczeni ortopedzi zajmują się leczeniem urazów, w tym złamań, skręceń i zwichnięć.
  • Walka z chorobami zwyrodnieniowymi, takimi jak artretyzm czy zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, to istotna część naszej praktyki.
  • Zapewniamy indywidualne plany leczenia i rehabilitacji, aby zminimalizować objawy chorób i poprawić jakość życia.
  • Diagnoza i leczenie wrodzonych wad postawy stanowi istotną część pracy naszych ortopedów. Wspólnie z pacjentami i ich rodzinami opracowujemy strategie, które poprawią komfort i prawidłowy rozwój układu ruchu.
  • Po operacjach ortopedycznych nasz zespół zadba o indywidualny plan rehabilitacji, który pomoże wrócić Ci do pełnej sprawności.
  • Oferujemy również konsultacje ortopedyczne, podczas których możesz skonsultować swoje obawy, zadać pytania i opowiedzieć o swoich oczekiwaniach.
  • Ortopeda w Łęcznej na NFZ
  • Jeśli szukasz specjalistycznej opieki ortopedycznej w Łęcznej, możesz skorzystać z naszej oferty w ramach abonamentów ubezpieczeniowych lub prywatnie. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego zespołu ortopedów w ramach komercyjnej poradni ortopedycznej. Na wizytę możesz umówić się osobiście lub telefonicznie.

Opcja prywatnych konsultacji ortopedycznych

Jeśli zależy Ci na szybkim dostępie do specjalisty ortopedy w Łęcznej, mamy opcję prywatnych konsultacji. Opcja umówienia się na prywatną wizytę u ortopedy pozwoli Ci uniknąć długiego oczekiwania na termin. Nie wymaga także posiadania skierowania.

W przypadku prywatnych konsultacji masz możliwość uzyskania terminu wizyty znacznie szybciej niż w ramach opieki NFZ. Podczas prywatnej wizyty ortopeda dokładnie przeanalizuje Twoje dolegliwości, może zlecić niezbędne badania i zaplanować dalsze kroki leczenia, dostosowane do Twoich potrzeb. Na prywatną wizytę do ortopedy w Łęcznej możesz umówić się osobiście, telefonicznie lub korzystając z rejestracji online.

Preluksacja dziecięca

W Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich w Łęcznej kładziemy wyjątkowy nacisk na opiekę nad zdrowiem układu kostno-stawowego najmłodszych pacjentów. Okres dzieciństwa i dojrzewania to kluczowy czas dla rozwoju układu kostno-stawowego. Poradnia preluksacyjna pozwala na monitorowanie stanu rozwijania się bioderek u najmłodszych pacjentów. Specjalista w dziedzinie ortopedii dziecięcej jest w stanie wcześnie wykryć ewentualne wady postawy, deformacje lub inne problemy związane z układem ruchu u dzieci. Wczesna interwencja może przyczynić się do skuteczniejszego leczenia.

Zaufaj profesjonalistom

Wiesz, jak cenne jest Twoje zdrowie i sprawność ruchowa. W Łęcznej znajdziesz zespół wybitnych specjalistów — ortopedów, którzy są gotowi zadbać o Twoje dobro. Nasi ortopedzi mają szeroką wiedzę, bogate doświadczenie i są niezwykle zaangażowani, aby zapewnić Ci kompleksową opiekę nad Twoim układem ruchu.

Są w stanie zdiagnozować i leczyć szeroki zakres schorzeń kostno-stawowych. Bez względu na to, czy masz do czynienia z bolesnymi bólami stawów, kontuzjami po urazach czy problemy z postawą, nasi specjaliści są gotowi służyć Ci swoją pomocą.

Zachęcamy Cię do wizyty w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich w Łęcznej. Twoje zdrowie zawsze jest naszym priorytetem.

Czym się wyróżniamy?
Nowoczesny sprzęt
do diagnostyki
Ponad 25 letnie
doświadczenie na rynku
Wykwalifikowany
personel