Laseroterapia Łęczna

SGL Łęczna
ul. Górnicza 3, 21-010 Łęczna
Specjaliści

Mgr Monika Skoniecka - fizjoterapeuta

Mgr Daniel Szelepusta - fizjoterapeuta

Magdalena Błądek - technik masażu

Mgr Tomasz Filipczuk - fizjoterapeuta

Mgr Aleksandra Josicz - fizjoterapeuta

Mgr Paulina Muskała - fizjoterapeuta

Laseroterapia

Urządzenia wykorzystujące laser używane są przez lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów, stomatologów i kosmetologów. W fizjoterapii również, bo laseroterapia stymuluje regenerację tkanek narządu ruchu.

O tym, że zabieg laserem jest skuteczny, możesz przekonać się podczas wizyty u rehabilitanta. Wystarczy, że zapiszesz się na laseroterapię do poradni rehabilitacyjnej SGL w Lublinie. Zapewniamy fachową opiekę fizjoterapeuty, który w swojej praktyce wykorzystuje także urządzenia laserowe.

Laseroterapia – działanie

Światło laserowe jest jednobarwne i emituje falę w pojedynczej wiązce. Wiązka ta oddziałuje intensywnie na tkanki i przekształca energię świetlną w energię biologiczną. Podziały mitotyczne komórek wzrastają, a przemiana materii znacznie przyspiesza. Zabieg laserem działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Laseroterapia zmniejsza obrzęki, wspomaga gojenie ran i stymuluje mikrokrążenie. Jest to więc uniwersalna metoda rehabilitacyjna wykorzystywana u pacjentów w różnym wieku.

Zabiegi z użyciem lasera

Laser jest wykorzystywany w fizykoterapii, na przykład w leczeniu blizn, odleżyn, przy porażeniu nerwu twarzowego albo w przypadku schorzeń narządu ruchu. Biostymulacja laserem wysokoenergetycznym umożliwia głęboką penetrację tkanek i przynosi natychmiastową ulgę.

Rehabilitację z użyciem lasera polecamy pacjentom ze schorzeniami o podłożu reumatycznym i zwyrodnieniowym, z zespołem cieśni nadgarstka, po skręceniach, zwichnięciach i złamaniach.

Laser przyspiesza procesy gojenia skóry, łagodzi dolegliwości związane z ostrogą piętową, łokciem golfisty, tenisisty, z ostrym zapaleniem tkanek miękkich i przykurczami. Może być stosowany nawet w przypadku dzieci.

W poradni fizjoterapii SGL ul. Górnicza 3 możliwe jest skorzystanie z zabiegu laseroterapii standardowej jak również laseru wysokoenergetycznego.

Gdzie wykonać zabieg laseroterapii?

Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu rehabilitacyjnego z użyciem lasera, zadzwoń, napisz lub przyjdź do poradni rehabilitacyjnej SGL ul. Górnicza 3 Łęczna. Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań, wystarczy odsłonić część ciała, która wymaga leczenia. Zabieg jest nie tylko bezbolesny, ale w ogóle nie wywołuje żadnego dyskomfortu.

Czym się wyróżniamy?
Nowoczesny sprzęt
do diagnostyki
Ponad 25 letnie
doświadczenie na rynku
Wykwalifikowany
personel